Wirtualny spacer wykonany przez SCANPORT.PL to najlepszy sposób na zaprezentowanie dowolnej przestrzeni w cyfrowej rzeczywistości.
Bez względu na to w jakiej działasz branży, gwarantujemy, iż dzięki innowacyjnej prezentacji szczegółów obiektu, odniesiesz korzyść wynikającą z publikacji wirtualnego spaceru w swoich mediach społecznościowych lub na stronie internetowej. Wirtualne spacery w technologii Matterport to najnowocześniejsze narzędzia marketingowe dedykowane dla wielu branż.


NIERUCHOMOŚCI

Niezależnie od tego czy jesteś DEWELOPEREM, POŚREDNIKIEM OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI, czy też OSOBĄ PRYWATNĄ, szukasz sposobu aby przyciągnąć kupujących i klientów. Zwiększ atrakcyjność swojej oferty poprzez umieszczenie interaktywnego modelu 3D Twojego obiektu na dowolnym portalu ogłoszeniowym.
Dzięki wirtualnemu spacerowi zrealizowanemu w technologii Matterport, nabywcy mieszkań zyskają większą łatwość w dokładnym poznaniu Twojej oferty. A co najważniejsze, spacer zdecydowanie ułatwia podjęcie decyzji o zakupie lub wynajmie mieszkania.


RESTAURACJE

Lista najlepszych polskich restauracji jest długa i niezwykle różnorodna, dlatego klientom czasami tak trudno jest zdecydować, gdzie pójść na kolację przy świecach lub też gdzie zorganizować biznesowe spotkanie.
Daj swoim klientom możliwość zachwycenia się wyjątkowym dizajnem, eklektycznym, ciepłym wystrojem lub surowym, industrialnym wnętrzem jeszcze zanim się w nim pojawią.
Nie ma znaczenia czy posiadasz wytworną restaurację z gwiazdką Michelin, czy wegańską ramenownię. Wirtualny spacer z pewnością sprawi, że Twoje miejsce wyróżni się na tle innych i przyciągnie uwagę.


HOTELE

Branża turystyczna i hotelarska rozwija się dynamicznie, a zwiększająca się konkurencja stawia przed hotelarzami coraz to nowsze wyzwania. Walkę o klientów wygrywają przedsiębiorcy, którzy świetnie rozumieją nowe trendy na rynku hotelarskim. A także tacy, którzy skupiają się na potrzebach swoich gości oraz stawiają na nowoczesne narzędzia marketingowe. Bądź innowacyjny i pokaż czym wyróżnia się Twój obiekt. Może jest to luksusowy basen i relaksacyjne SPA, a może klimatyczny cocktail bar lub restauracja prowadzona przez znanego szefa kuchni? Zaprezentuj przyszłym odwiedzającym wszystkie udogodnienia – ogromne, wygodne łóżko albo wanna z hydromasażem w łazience? Nakreśl panującą atmosferę – może skandynawski minimalizm, a może kominek opalany drewnem lub wnętrze stworzone z inspiracji zakopiańskim stylem Stanisława Witkiewicza? Wykonanie usługi wirtualnego spaceru 3D to doskonała okazja do tego, by zapewnić klienta, iż odpocznie tak jak lubi najbardziej zanim jeszcze wyruszy w podróż.


PRZESTRZENIE EVENTOVE

Oferta na rynku obiektów konferencyjnych i eventowych zmienia się niemalże z dnia na dzień. Nowo powstające miejsca są coraz milsze dla oka i potrafią zaskakiwać wysublimowanym wnętrzem oraz niebanalną architekturą. Dzięki wirtualnemu spacerowi 3D możesz pokazać swoim klientom jak wyjątkowe jest Twoje miejsce. Zachęć ich do zorganizowania konferencji, targów, warsztatów, imprezy integracyjnej czy też bankietu promującego nowy produkt. Bez względu na to czy posiadasz małą SALĘ KONFERENCYJNĄ, czy też rozległe CENTRUM EVENTOWE z pełną infrastrukturą techniczną i logistyczną, wirtualny spacer Matterport pomoże Ci udowodnić, że Twoje przestrzenie są atrakcyjniejsze od innych.


MUZEA

GALERIE SZTUKI

SALE WYSTAWOWE

Wirtualne spacery po muzeach i galeriach sztuki sprawiły, że stały się one dostępne dla każdego o każdej porze. Dzięki spacerom 3D, tego samego dnia można zachwycić się Muzeum Salvadora Dali w Katalonii, a później podziwiać dzieła zdobiące Narodową Galerię Sztuki w Waszyngtonie.

Wirtualny spacer w technologii Matterport umożliwi odwiedzenie Twojej ekspozycji nawet po jej zmianie.


POWIERZCHNIE BIUROWE I COWORKINGOWE

Wirtualny spacer 3D stanowi bezkonkurencyjne rozwiązanie nie tylko dla firm rozpoczynających działalność, ale także dla funkcjonujących już przedsiębiorstw, które zmieniają siedzibę swojej firmy. Jakby się nad tym zastanowić, czy znasz bardziej nowoczesne i atrakcyjne metody prezentacji swojego lokalu?

Zbuduj zaufanie jeszcze przed podjęciem współpracy z nowym klientem i poprzez wirtualny spacer pokaż mu w jakich warunkach świadczysz usługi. Może jest to kameralne biuro projektowe, nowoczesna kancelaria prawna albo wielki open space? Nie ma znaczenia – ważne, żeby Twój klient czuł się u Ciebie swobodnie.

Wirtualny spacer to również idealne narzędzie dla OPERATORÓW BIUR COWORKING’OWYCH. Jeżeli zależy Ci na pozyskaniu nowych najemców, pokaż co masz do zaoferowania. Tradycyjne biura w oddzielnych, zamkniętych pomieszczeniach, a może pojedyncze „hot deski”? Dobrze przygotowane zaplecze serwisowe, pełna obsługa recepcyjna i socjalna, sprzyjające nawiązywaniu kontaktów przestrzenie wspólne. Im dokładniej przedstawisz wszystkie atuty swojej powierzchni, tym większa szansa na to, że szybko uda Ci się pozyskać nowych klientów.

Zastanawiasz się czy biuro może zachęcać do pracy i pobudzać kreatywność? Z pewnością można powiedzieć, że tak! Postaw na nowoczesny EMPLOYER BRANDING i pokaż przyszłemu pracownikowi, w jakich warunkach będzie spędzał czas.


RETAIL

Nie ma takiego punktu handlowego, którego nie dałoby się w przedstawić za pomocą wirtualnego spaceru Matterport. Umieszczając wirtualny spacer w mediach społecznościowych lub na witrynie www, z pewnością sprawisz, że potencjalni klienci chętniej skorzystają z Twoich usług stacjonarnie. Postaw na efektowną wizualizację Twojej oferty i spraw by klient mógł się z nią dokładnie zapoznać. A może nawet zdecyduje się na zakup, jeszcze zanim Cię odwiedzi?


KLUBY FITNESS

OBIEKTY SPORTOWE

SIŁOWNIE

W czasach, kiedy rynek branży fitness bardzo mocno się rozwija a konkurencja pojawia się nawet w najmniejszych miastach, nie wystarczy już tylko otworzyć klubu aby klienci zainteresowali się ofertą. Dzisiejszy konsument jest wymagający, dlatego spraw, by wirtualny spacer stał się narzędziem marketingowym, które przyciągnie nowego klienta do Twojego miejsca. Dzięki temu Twój klub wyda się intersujący, a klienci na pewno go odwiedzą chociażby z ciekawości. Wtedy już tylko w Twoich rękach pozostaje kwestia oczarowania ich i zatrzymania na dłużej. Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom klientów, pokaż zakres oferty – pomieszczenia, wyposażenie, akcesoria wykorzystywane do ćwiczeń. Nagraj filmik z przykładowych zajęć, albo instrukcję jak korzystać z poszczególnych sprzętów i umieść je na interaktywnym modelu. Po prostu otwórz się na innowacje.


SALE WESELNE

Jednym z najważniejszych etapów przygotowań każdej uroczystości, szczególnie ślubu i wesela, jest wybranie miejsca, w którym ma się ono odbyć. Niestety etap ten może być najtrudniejszy, nie tylko ze względu na dużą liczbę miejsc do wyboru, ale także z uwagi na ogromną czasochłonność procesu poszukiwania i odwiedzania każdej sali osobiście.
W przeciwieństwie do zdjęć, które mają bardzo ograniczoną formę przekazu i mogą wywoływać odmienne wyobrażenia odnośnie danego obiektu, wirtualny spacer 3D tworzy niemal doskonałe jego odwzorowanie. Twoi potencjalni klienci będę dokładnie wiedzieć czego mogą się spodziewać. Będą mogli określić czy miejsce spełnia ich oczekiwania pod względem powierzchni, aranżacji wnętrza czy też wystroju pokoi dla gości weselnych. W rezultacie, na realne wizyty będziesz się umawiać głównie z osobami, które wstępnie są już zainteresowane Twoją ofertą.
Bez względu na to czy posiadasz PAŁAC, DWOREK czy kameralną SALĘ WESELNĄ, wirtualny spacer sprawi, że Twoja oferta będzie zdecydowanie bardziej atrakcyjna.

scanport.pl wirtualne spacery